Türkiye'nin en zengin girişimci havuzu

Türkiye'nin 7 bölgesinden binlerce girişimci ve inovatif genç
ile tanışmak ve iş birliği yapmak ister misin?

PARTNER OL

+

Girişimci

+

Temsilci&Ekip

+

Üniversite

+

Şehir

Kurum & Yatırımcı Partnerliği

Türkiye'nin geleceğini keşfetmek için doğru yerdesin.
Her sene onlarca üniversitede ve şehirde düzenlediğimiz girişimcilik programımız aracılığı ile binlerce girişimcilik ve inovasyon tutkunu genç ile bir araya gelebilirsin.

Türkiye Çapı Görünürlük & Keşif

Türkiye Çapı Görünürlük & Keşif


Üniversitelerde düzenlediğimiz etkinlikler ile hem görünürlüğünü artır, hem görüş alanını genişlet

Uçtan uca Yetenek Takibi

Uçtan Uca
Yetenek Takibi


Binlerce girişimcinin ilk adımdan ilk satışa giden yolda takipçisi ol, potansiyeli erken fark et, iş birliği yap

Tersine Mentorluk

Tersine
Mentorluk


Girişimcilerimiz ve binlerce başvuru arasından seçilen temsilcilerimiz ile birebir görüş, genç bakış kazan

Kurum İş Birlikleri

Sosyal
Sorumluluk


Türkiye'de markalaşan ve gönüllü üniversite öğrencileri ile yürütülen en büyük girişimcilik programının partneri ol

PARTNER OL


Mezun Girişimci Hikayeleri

Uniqgene

Uniqgene sporcular ve sağlıklı beslenmek isteyenler için gen testi ile günlük hayatınızda size en uygun spor ve beslenme alışkanlıklarını oluşturur. 3 farklı ürün ile müşterilerine ulaşan girişim profesyonel sporculara yönelik çözümleri ile dikkat çekiyor. Kitlesel fonlama ve İzmir Yüksek Teknoloji Entitüsü Teknopark desteği alan girişim, ünlü Türk basketbolcu ve melek yatırımcı Sinan Güler'in desteği ile spor ve sağlıklı yaşama gen teknolojisiyle ışık tutmayı amaçlıyor.

MeetTheMusic

Kişileri müziğin birleştirici gücünde buluşturan girişim Meet the Music, günlük 1.2 milyon mesaj rekoru ve aldığı Google Play Store kategori birinciliği ile kullanıcılarından büyük ilgi görüyor. Uygulama aynı müzikleri dinleyen kişileri eşleştirip konuşma imkanı sağlıyor. University4Society Bootcamp’i ile girişimlerini başlatan ekip, Türkiye’nin en büyük eşleştirme uygulamasını yaratma yolunda ilerliyor. Uygulamanın kullanıcı sayısı 200.000’i geçti.

TheClico

Şirketler için müşteri içgörüsü sağlayan Clico, kullandıkları teknoloji ile rakiplerinden ciddi olarak ayrılıyor. Big Chefs, Setur ve Mamak Belediyesi için yaptıkları çalışmalarda teknolojierini doğrulayan ekip İTÜ Çekirdek ve Odtü Bigg destekleri alarak dijital kullanıcı geri bildirimleri ile şirketlerin kendilerini geliştirebilmeleri için yapay zeka destekli yorum analiz teknolojisi üretiyor.

Alcago

Dijital reklamlarda verimliliği artırmayı amaçlayan Alcago uygulamasında hem şirketler hem de kullanıcılar için yeni bir reklam deneyimi sunuyor. Etkileşimli reklamları ve kişiselleştirilmiş kullanıcı kuponları ile kullanıcı ve marka arasında özel bir bağ kuran ekip bir çok destek ile ilk yatırımlarını aldı. Ürünlerini hem Türkiye pazarında hem de globalde büyütmek için çalışmalarını sürdürüyorlar.

FameThings

Mentorları eşliğinde geliştirdikleri ve doğruladıkları iş fikirleri ile Koton, LCW, Mavi gibi ulusal ve uluslararası markalardan oluşan 6 büyük marka ile ön protokol anlaşması yaptı. Final etkinliğinde tanıştıkları bir yatırımcıdan yatırım alan ekip, fikirlerini uluslararası piyasaya açmak için dünyanın en büyük teknoloji şirketi ile görüşmelerini sürdürüyor.

Pazarcım

Sayısız müşteri görüşmesi ve ürün doğrulamanın ardından ekip, Kocaeli’de kendilerine bir pazar bulup çalışmalarına başladı. University4Society süreci sonrası E-Tohum, İzmit Genç Girişimciler Merkezi, Kocaeli Üniversitesi Teknopark ve İTÜ Çekirdek destekleri aldı. World Youth Forum desteği ile Mısır’a giden ekip, küresel pazar araştırmalarına devam ediyor.

Hexatech

Yalın ürünlerinde zorluk çeken ekip hızlandırma programının ardından finale kadarki süreçte 1.000.000₺ ciroya ulaştı. University4Society sponsorluğunda Silikon Vadisi’ndeki Draper University Hero Training programına katılmaya hak kazanan ekip, küresel büyüme planları yapmaya başladı.

Henüz seni ikna edemedik mi?